Hledat filtr podle rozměrů

Olejové filtry

Moderní spalovací motory toho musí dělat stále více - a proto by měly být vždy dobře promazané. V závislosti na aplikaci se každou minutu pročerpá okruhem motoru několik set litrů oleje, aby se snížilo tření pohyblivých částí a zabránilo se předčasnému opotřebení pístů, ojničních ložisek atd. Tento proces závisí nejen na kvalitě maziva, ale také na výkonu olejového filtru. I za  nejnáročnějších podmínek zajišťují námi dodávané olejové filtry optimální filtraci, maximální průtok a dlouhou životnost. Zvláštní výhoda služby: lze je snadno, rychle a čistě vyměnit. Je třeba vyměnit pouze vložku, což vyžaduje jen několik jednoduchých kroků - přínosem i pro životní prostředí, protože se trvale snižuje objem odpadu produkovaného údržbou.

Olejový filtr nesmí být nikdy považován za nepodstatnou část motoru, a to zejména při použití v náročných aplikacích ve stavebních a zemědělských strojích. 

Olejové filtry od KD-FILTER poskytují mnoho výhod oproti levnějším náhradám, a to zejména:

Mají silnější základní desku (standardní tloušťka 0,155 palce) pro stabilní a pevný závit, snadnější zašroubování a pro podporu vnitřního elementu. 

Robustní výztuha elementu odolává všem typům kapalin, vibracím, vysokým a nízkým teplotám.

Pevná výztuha elementu a obal filtru (vnější plechovka), které odolávají širokému rozsahu průtoků a tlaků.

Olejový filtr