Hledat filtr podle rozměrů

Služby

Výroba filtrů na zakázku

Realizace repase filtrů, resp. renovace použitých filtrů a výroby na zakázku patří mezi významné činnosti naší firmy. Zabýváme se výrobou všech typů filtru určených pro jakékoliv využití. Celou realizaci vždy řešíme komplexně, od zaměření na místě, přes samotnou výrobu, až po případnou odbornou montáž.

Našich služeb můžete využít nejen na území České republiky, ale i v celé střední Evropě.

Nabízíme

Našim klientům také nabízíme možnost výroby filtru z nejrůznějších filtračních materiálů, jako jsou například celulóza-filtrační papír, HEPA, PES-polyester atd.

Samozřejmostí je kompletní poradenská činnost v dané problematice. Doporučíme Vám nejvhodnější filtry tak, aby splňovaly Vaše požadavky a nároky na funkci, výkon a životnost.

Dodavatelská činnost

Dodáváme olejové, palivové, vzduchové, kabinové a hydraulické filtry např. od značek WIX, MANN, Donaldson, Ultrafilter, Fleetguard, ARGO, Baldwin, Luberfiner, Sofima, Pall, MP-FILTRI, UCC, Finn Filter, Stauff, Kemper. Filtry těchto značek jsou určeny pro osobní a nákladní vozidla, stavební stroje, kompresory, zemědělskou techniku nebo pro průmyslové aplikace a výrobní závody.

Jsme připraveni Vám dodat jakékoliv množství. Našimi zákazníky jsou majitelé vozů, firmy, servisy i velké společnosti. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc našim zákazníkům.

Originální čísla uvedená v katalogu slouží pouze k jednoznačné identifikaci hledaného filtru, ve většině případů nabízíme plnohodnotné náhrady, samozřejmě s parametry originálních filtrů. Nejsme v žádném spojení s výrobci, čísla dílů a názvy se používají pouze pro srovnávací tabulky. Všechny uvedené obchodní názvy jsou ochrannými známkami příslušných vlastníků.