Hledat filtr podle rozměrů

HYDAC

Fluidní technická řešení Hydac jsou definována rozsahem a složitostí požadavků zákazníků. Výrobky Hydac sahají od individuálně navržených komponent v oblasti fluidní techniky, hydrauliky a elektroniky až po kompletní systémy pro specifické funkce. Všechny komponenty a systémy jsou koncipovány a navrženy interně. Zkušení průmysloví a produktoví specialisté vyvíjejí inovativní produkty a efektivní řešení pro vysoce kvalitní a nákladově efektivní výrobu. Po celém světě výrobní zařízení Hydac mají jedno společné, a to je kvalita.
Hydac je právem hrdý na své produkty i řešení.

Výrobní program Hydac zahrnuje hydraulické akumulátory, kapalinové filtry, filtry pro procesy, chladiče, elektrohydraulická řízení / průmyslové ventily, tlakové snímače, techniku odměřování polohy a elektromagnetů, válce, čerpadla, upevňovací techniku, armatury, sledování stavu strojů a mnoho dalšího.

BN3HC vs. BN4HC

Čísla 3 a 4 a výše, představují revizi designu média, přičemž 4 je aktuální design. Tyto prvky jsou ekvivalentní jak formou, tvarem, tak i funkčností.

BN vs. BH (tlaková ztráta nízká vs. vysoká)

BN označuje prvek s nízkou destrukční tlakovou ztrátou, která má maximální hodnotu 20 bar. Tento prvek se používá ve filtrech, které obsahují bypassovou (obtokovou) ochranu. BH označuje prvek vysoké destrukční tlakové ztráty, který má maximální hodnotu 210 bar. Tento prvek se používá ve filtrech, které neobsahují bypassovou (obtokovou) ochranu, takže je nutné, aby prvek s vyšším hodnocením vydržel nepříznivé podmínky.

Jsou vložky Hydac pratelné?

BN, BH, MM, ECO / N, AM a P / HC nelze čistit. Jedinými čistitelnými prvky jsou W / HC (drátěné pletivo) a V (kovové vlákno).

Zobrazit více
Zobrazit méně
HYDAC-0
HYDAC-1
HYDAC-2
Hledat filtry s tímto výrobcem